Easyhomes-Sabotino

  • 55 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament Easyhomes-Sabotino Mediolan jest położony tylko 1 km od takich obiektów jak Kościół San Bernardino alle Ossa, 5 min pieszo od stacji metro Porta Romana. Obiekt położony jest 2 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i kilka kroków od przystanku autobusowego Via Crema.

Ten apartament oferuje balkon, miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W obiekcie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Apartament Easyhomes-Sabotino oferuje wygodne udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym aneks kuchenny z ekspresem do kawy/herbaty, lodówką i przyborami kuchennymi.

Apartament o powierzchni 55 m² leży w dzielnicy Moscova, 15 min jazdy od lotniska Mediolan-Linate. Ze względu na centralną lokalizację apartamentu Easyhomes-Sabotino, QC Terme Milano znajduje się w odległości 450 metrów. Muzeum Poldi Pezzoli jest w 2 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Easyhomes-Sabotino Mediolan
Guesthost - Stylish Apartment In Porta Romana
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Guesthost - Stylish Apartment In Porta Romana

6.5
Przyjemny 2 opinie
240 m od nieruchomości
USD 147 USD 132
za noc
Guesthost - Porta Romana Luminoso Rifugio
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Guesthost - Porta Romana Luminoso Rifugio

350 m od nieruchomości
USD 100 USD 90
za noc
Youhosty - Via Palladio 2
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Youhosty - Via Palladio 2

7.6
Dobry 47 opinii
375 m od nieruchomości
USD 108 USD 97
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    8 km

    Stacje kolejowe

    Milano Cadorna
    2,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice
    • Klucz

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 21:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji015146-CIM-06513,IT015146B4AKWJ2OBB
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Easyhomes-Sabotino akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Easyhomes-Sabotino nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Easyhomes-Sabotino jest kuchnia?
      W apartamencie Easyhomes-Sabotino goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.
    • Czy apartament Easyhomes-Sabotino oferuje późne zameldowanie i wymeldowanie?
      Tak, dla wygody Gości w apartamencie Easyhomes-Sabotinomożna zorganizować późniejsze zameldowanie i wymeldowanie.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    8 km

    Stacje kolejowe

    Milano Cadorna
    2,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Easyhomes-Sabotino Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij